Zgłoszenie po odbiór darmowych usług dla partnerów EPIX

Strona głównaZgłoszenie po odbiór darmowych usług dla partnerów EPIX

EpixWypełnij poniższy formularz aby uzyskać bezpłatny dostęp do usług: Telewizja dla EPIXowca i Monitoring łącz międzymiastowych. W celu realizacji usług otrzymasz paczkę z dwoma urządzeniami.
Usługa Telewizja dla EPIXowca jest oparta na najpopularniejszej na rynku usłudze IPTV dla ISP – JAMBOX. W ramach zgłoszenia otrzymasz dekoder (settopbox) MAG250 HD, na którym zostanie uruchomiony pakiet TV do testów IPTV na twojej sieci.

Usługa Monitoring łącz międzymiastowych jest oparta o system monitoringu IPTV SGT. W oparciu o raporty sondy tego systemu umieszczonej w twojej sieci EPIX będzie tworzył raporty na temat jakości łącz międzymiastowych. W ramach zgłoszenia otrzymasz sondę ZyXEL.

SGT jest podwykonwacą EPIX dla usług: Telewizja dla EPIXowca i Monitoring łącz międzymiastowych.

Oferta nie dotyczy aktualnych partnerów SGT. Jeśli chcesz połączyć swoje sondy IPTV SGT z systemem monitoringu łącz EPIX – skontaktuj się ze swoim opiekunem w SGT.

Wypełnij formularz zgłoszenia

Po przesłaniu formularza nasz Opiekun skontaktuje się z Państwem.

             
             Jeśli nie posiadasz EPID'a to w polu wpisz NIEZRZESZONY.
    Wybierz województwo:   

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach otrzymywania odpowiedzi na zadawane pytania, w tym przesyłania ich drogą elektroniczną.

    Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest SGT S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ligockiej 103 budynek 8. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu udzielania odpowiedzi na zadawane pytania, w tym za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.