Zamów telewizję JAMBOX na testy

Strona głównaZamów telewizję JAMBOX na testy

Sprawdź jak działa telewizja JAMBOX i zamów dekoder na testy.

Jesteś Operatorem ISP, masz własną sieć i chcesz dołączyć do swojej oferty telewizję w technologii IPTV?

JAMBOX lajt to nasza linia produktów telewizyjnych oferująca pełną funkcjonalność telewizji JAMBOX HD. Nie wymaga przy tym przygotowania środowiska sieciowego w technologii multicast. Działa na każdej sieci. Różni się jakością sygnału telewizyjnego, który w JAMBOX lajt jest skompresowany wydajnymi transkoderami i dostraja się automatycznie do dostępnej przepustowości sieci.

Sprawdź jakie to łatwe i wygodne

Darmowa przesyłka

Dostarczymy Ci dekoder JAMBOX lajt zupełnie za darmo.

Plug & play

Kurier dostarczy Ci dekoder JAMBOX lajt, który działa na każdej sieci. Podłącz go do swojej sieci WiFi lub przez kabel ethernet i niech Cię zachwyci wygoda korzystania.

Nie trać czasu

Nie musisz wypełniać żadnych skomplikowanych formularzy, wystarczy, że zostawisz numer telefonu i nasz Opiekun zajmie się wszystkim.

Zostaw kontakt do siebie, a nasz Opiekun zajmie się wszystkim

  Zamawiając połączenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych wg zasad RODO. Twój numer nie zostanie udostępniony firmom trzecim, ani wykorzystany w celach marketingowych.


  W pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa, dedykowana abonentom z dostępem do łącza bezprzewodowego. JAMBOX lajt to ta sama oferta pakietów telewizyjnych jaka jest w usłudze JAMBOX HD. Dzięki wbudowanej w dekoderze karcie sieciowej WiFi możliwe jest instalowanie dekodera w miejscach, w których nie ma okablowania sieciowego

  Dowiedz się więcej

  Skontaktuj się z ekspertem

  Spodobało Ci się któreś z rozwiązań?
  Skontaktuj się z ekspertem, który chętnie przygotuje dla Ciebie odpowiednią ofertę.

  Skontaktuj się