Usługi TV dla pubu, poczekalni, recepcji, siłowni, salonu fryzjerskiego

Kompleksowa usługa TV w ramach której dostępny jest pakiet kanałów telewizyjnych zawierający zarówno kanały informacyjne, rozrywkowe i muzyczne.

 

 

 

Wykorzystywane technologie

Technologie wykorzystywane przez SGT – IPTV, DVB-C, DVB-T – umożliwiają udostępnienie usługi telewizyjnej na różnych typach telewizorów. Obsługiwane są zarówno odbiorniki kineskopowe, jak również telewizory LCD zgodne ze standardami HD Ready, HD i UHD/4K.

Dostęp do usługi telewizyjnej świadczony jest w oparciu o sieci światłowodowe naszych Partnerów ISP.

Nasi Partnerzy ISP poza usługą telewizyjną dostarczają do naszych Klientów usługi światłowodowego dostępu do Internetu, telefonii stacjonarnej oraz telefonii mobilnej wraz z internetem LTE.

Zachowanie własnej marki i identyfikacji

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu profilowania, możliwe jest przygotowanie usługi w standardzie IPTV w taki sposób, aby była ona całkowicie zgodna z dotychczasową identyfikacją naszego Klienta.

Przede wszystkim dotyczy to logotypów i banerów reklamowych, uruchamiania usług dodatkowych takich jak kontrola rodzicielska, radio przy kominku i wielu innych.

Stabilne oprogramowanie na sprawdzonych dekoderach

Trzy dedykowane modele dekoderów, które zostały wdrożone do współpracy z naszą platformą – MAG 250/255, Arris 1113 HD, Arris 2853 HD – wyposażone w autorskie oprogramowanie SGT, gwarantują bezproblemową pracę na lata oraz elastyczność w dostosowywaniu się do wymagań naszych Klientów.

Skontaktuj się z ekspertem

Spodobało Ci się któreś z rozwiązań?
Skontaktuj się z ekspertem, który chętnie przygotuje dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Skontaktuj się