Partnerzy techniczni

Strona głównaPartnerzy techniczni

Poznaj naszych Partnerów

Proces przekształcania się z dostawcy usług internetowych w operatora telekomunikacyjnego nie musi być trudny i żmudny.

Program „Partner techniczny SGT” powstał, aby ułatwić proces wdrożenia telewizji i pomóc przebrnąć przez szum informacyjny. Nawiązaliśmy współpracę z podmiotami, których przedstawiciele chętnie udzielą wskazówek i wsparcia technicznego. Krok po kroku podpowiedzą, od czego zacząć, jaki sprzęt wybrać i w jaki sposób go skonfigurować. Rozwieją wątpliwości zarówno potencjalnym, jak i obecnym operatorom ISP, wdrażającym usługi SGT, w tym telewizję JAMBOX.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami!

Działa z Jambox
Salumanus

Salumanus

Salumanus specjalizuje się w dystrybucji zaawansowanych komponentów i urządzeń stosowanych do transmisji danych dla sieci informatycznych i telekomunikacyjnych, a także rozwiązań dedykowanych do sieci dostępowych w tym przełączników Ethernet, rozwiązań xPON oraz WiFi. Dostarcza zaawansowane komponenty i urządzenia stosowane w wydajnych systemach teleinformatycznych oraz infrastrukturze transmisji, składowania i udostępniania danych. Urządzenia, które znajdują zastosowanie przy konfiguracji usług SGT (telewizji JAMBOX) pochodzą od dwóch renomowanych producentów – marki Raisecom oraz DCN. 

SALUMANUS sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 8a
30-633 Kraków

telefon: +48 (12) 294 00 01
www.salumanus.com

Bartosz Strzępek
Kierownik Działu Technicznego
Wyślij e-mail

 

EPIX

EPIX to jeden z kluczowych projektów realizowanych od 2008 roku przez Klaster i Stowarzyszenie na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego „e-Południe”.

Założeniem EPIX jest zapewnienie dostępu do taniej i wysokiej jakości transmisji danych i usług IP oraz innych dóbr niezbędnych do realizacji codziennych zadań Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT).

e-Południe
ul. Józefczaka 29/40
41-902 Bytom

www.epix.net.pl

Krzysztof Czuszek
Wyślij e-mail
Epix
C&C Partners

C&C Partners

C&C Partners powstała w 1992 roku, rozpoczynając swoją działalność od branży telekomunikacyjnej. Dziś firma oferuje kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej. Wieloletnia współpraca z partnerami ISP zaowocowała wprowadzeniem do oferty przełączników firmy Edge-Core, dedykowanych do pracy z IPTV, które są gwarancją stabilności dla oferowanych przez operatorów usług przy zachowaniu konkurencyjności cenowej. Uzupełnieniem oferty przełączników jest dodatkowo szeroka gama kabli i akcesoriów światłowodowych marki ACE służąca do budowy pasywnej części sieci. 

Przy konfiguracji usług SGT (telewizji JAMBOX) C&C Partners rekomenduje przełączniki:

 • Przełączniki serii ECS2100
 • Przełączniki serii ECS4120
C&C Partners Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 119, 121
64-100 Leszno

www.ccpartners.pl

Adam Kozłowski
667 481 695
Wyślij e-mail

Współpraca z SGT S.A.

Jeśli chcieliby Państwo podjąć z nami współpracę, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z partnerami, którzy stawiają pierwsze kroki w tym biznesie lub po prostu szukają porady, zapraszamy do kontaktu.

Wspólnie przygotujemy środowisko testowe w Państwa lokalizacji, a wybrane, sprawdzone produkty będziemy polecali operatorom ISP, wdrażającym usługi SGT S.A.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Wyślij e-mail

 

Korzyści dla partnera technicznego SGT S.A.

 • prezentacja Partnera na stronie www.sgt.net.pl
 • potwierdzenie współpracy w formie certyfikatu
 • materiały graficzne do oznaczenia urządzeń
 • komunikat prasowy dotyczący współpracy
 • promocja na profilu SGT S.A. na Facebooku
 • dedykowane materiały drukowane
 • promocja podczas konferencji branżowych i szkoleń dla Partnerów
 • polecanie rozwiązań Partnera obecnym i potencjalnym operatorom ISP, którzy wdrażają usługi SGT S.A., w tym telewizję JAMBOX
 • gadżety