IPTV dla ISP

Strona głównaIPTV dla ISP

IPTV dla ISP to usługa dedykowana operatorom Internetu

Możliwość przekształcenia się z dostawcy usług Internetowych w operatora telekomunikacyjnego. Usługa oparta o rozwiązanie „Platforma JAMBOX”, obejmujące bogatą ofertę programów w modelu IPTV w konfiguracji niedostępnej w żadnej innej platformie telewizyjnej.

Pobierz PDF

Unikalna oferta programowa

SGT współpracuje z producentami, nadawcami programów telewizyjnych i dystrybutorami. Dzięki temu możliwa jest tak bogata oferta programów w modelu IPTV w konfiguracji niedostępnej w żadnej innej platformie telewizyjnej.

Bezpieczny dosył sygnału TV

Dysponujemy dwoma niezależnymi polami antenowymi oraz współpracujemy z innymi operatorami kablowymi w zakresie wzajemnego backupu sygnału TV. Transmisja międzymiastowa strumieni kanałów telewizyjnych do Partnerów, realizowana jest redundantnymi łączami.

Dbałość o jakość współpracy z SGT

Możliwość rozwiązywania bieżących, związanych z usługą telewizyjną spraw, przy pomocy działów wsparcia. W sprawach administracyjnych pomocni będą pracownicy Biura Obsługi Partnerów, w tematach technicznych Dział Wsparcia Technicznego. Ponadto, w SGT, każdemu operatorowi przydzielony jest indywidualny opiekun.

Największe możliwości techniczne

12 różnych modeli dekoderów wdrożonych do współpracy z platformą JAMBOX, używany przez SGT protokół PIM-SM, pozwalający znacznie ograniczyć wymaganą przepływność łączy transmisyjnych, dystrybucja usługi zarówno w UNICAST jak i w MULTICAST, własne oprogramowanie dekoderów (middleware), autorski system zarządzania usługami TV – SMS, dostępny dla Partnerów SGT, rozbudowany system monitowania jakości świadczonej usługi telewizyjnej.

Legalność to priorytet

Usługi kreowane przez SGT są legalne. Posiadamy wszystkie niezbędne uzgodnienia formalne z dostawcami treści. Płacimy tantiemy odpowiednim organizacjom zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Sygnał telewizyjny jest kodowany uznanym przez właścicieli treści systemem (Verimatrix). Umowy i regulaminy świadczenia usług, które są formalną podstawa świadczonych wspólnie z Partnerami usług telewizyjnych, są zgodne z obowiązującymi przepisami co niejednokrotnie zostało potwierdzone przez organy kontrolujące (m.in. UKE).

side-adverts

Wsparcie sprzedaży usług telewizyjnych

Współpraca z SGT to możliwość prezentacji materiałów będących własnością dostawców treści telewizyjnych w materiałach marketingowych Partnerów. SGT tworzy cykliczne, sezonowe kreacje profesjonalnych materiałów marketingowych, które mogą zostać wykorzystane przez Partnerów bez dodatkowych opłat przy planowaniu własnych działań sprzedażowych.

Współpraca z SGT to dla Partnerów:

  • możliwość prezentacji materiałów będących własnością dostawców treści telewizyjnych we własnych dokumentach marketingowych
  • możliwość bezpłatnego wykorzystania przy planowaniu własnych działań sprzedażowych tworzonych cyklicznie i sezonowo przez SGT profesjonalnych kreacji materiałów promocyjnych
  • atrakcyjny system dofinansowania działań reklamowych podejmowanych przez Partnerów

Motywacja dla sprzedawców

Program „Twoja premia od SGT”, to autorski system bezpośredniego nagradzania sprzedawców usług telewizyjnych i mobilnych JAMBOX. Przedstawiciel handlowy może zarobić dodatkowo nawet kilkaset złotych miesięcznie.

Wsparcie

W zależności od wymagań i potrzeb, operator może wybrać jeden z dostępnych wariantów wsparcia dla usługi IPTV dla ISP. SGT oferuje wsparcie Operatora w dwóch modelach: standard i rozszerzony.

 

Rozszerzone

Standard

Dedykowany opiekun Partnera    
Wsparcie techniczne rozszerzone  
Wsparcie marketingowe rozszerzone (dofinansowanie)  
Wsparcie sprzedaży (TPOS)  
Rozszerzone produkty Operatora  
Podstawowy program rabatowy  
Dostęp do systemu SMS (Zarządzanie usługami telewizyjnymi online)
Dostęp do Biura Obsługi Partnera
Portal dla Partnerów – komunikaty, baza wiedzy
System monitoringu usług
Wsparcie techniczne podstawowe
Wsparcie marketingowe standardowe
Wzorce dokumentów
Szkolenia dla pracowników (sprzedaż i produkt, technika)
Pokrycie wszystkich opłat związanych z OZZPA
Podstawowe produkty Operatora
Partneryzacja – indywidualizacja usługi

JAMBOX

Najchętniej wybierany przez operatorów jak i Abonentów produkt telewizyjny. Z powodzeniem rozwijany i rozszerzający swój zasięg. Usługa nie tylko świetnie wyglądająca, ale też stabilna i wyposażona w możliwości, których nie może zabraknąć w nowoczesnej telewizji.

Więcej o JAMBOX

Skontaktuj się z ekspertem

Spodobało Ci się któreś z rozwiązań?
Skontaktuj się z ekspertem, który chętnie przygotuje dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Skontaktuj się